مشاوره خرید هواکش های صنعتی و خانگی

منظور از مشاوره برای همگان واضح است که مشاور راه‌حل‌های مناسب و صحیح و همچنین روش‌های کم‌هزینه را معرفی نماید امروزه یافتن مشاور در حوزه‌های فن و انتخاب تجهیزات مناسب بسیار سخت است. ولی شما کاربر عزیز می‌توانید با اطمینان خاطر به تجربیات تهویه آذران تکیه کرده و از تجارب ارزنده جناب مهندس علی پور(صاحب‌امتیاز این وب‌سایت) بهره‌مند شوید.

مشاوره

مشاوره به این معنی که در انجام کاری از فرد متخصص در آن حوزه، رأی و نظر خواستن است. بسیاری از مشاغل برای کاستن هزینه و انتخاب صحیح تجهیزات نیازمند دریافت مشاوره هستند. مخصوصاً برای اینکه تهویه مناسبی برای کارخانه یا محیط و دستگاه‌های خود داشته باشید، قطعاً نظرات کارشناسی شده بسیار مهم‌تر است.

فرضاً دستگاه و تجهیزات شما خیلی ضروری به خنک‌سازی نیاز دارد، درصورتی‌که این هوارسانی به‌درستی انجام نشود باعث ایجاد مشکل و گاهی دلیل اصلی برای خرابی تجهیزات محسوب می‌شود. شما به عنوان متخصص در حوزه کاری خود، قطعاً از نکات و زیروبم‌های انتخاب تهویه رسان مناسب مطلع نیستید.

مجموعه فن تهویه آذران همان‌طوری که مطلع هستید، از سال 1396 فعالیت خود را در حوزه مشاوره و تأمین هوارسانی آغاز نموده است و در خنک کردن هوای کارخانه‌های شهرستان ارومیه و شهرهای اطراف، بنگاه‌های اقتصادی، مکان‌های ماینینگ های قانونی، تولیدی‌ها و غیره نقش بسزایی دارد.

 

فرایند مشاوره صحیح

  • ارائه راهکار صحیح و کم‌هزینه
  • آنالیز قیمت و نحوه اجرا
  • هم‌فکری با مشتری
  • بررسی نیاز مشتری
  • ارائه پیشنهاد نهایی

مشاوره فن ست ماینر

برای خنک‌سازی و تأمین هوای تازه و همچنین کاهش صدای فن ماینرها، جلوگیری از افت مصرف، جلوگیری از گرم شدن دستگاه و متحمل شدن هزینه گزاف، جت فن بی‌صدای ماینر که صدای کمتری نسبت به فن‌های غیر استاندارد ماینر دارد گزینه مناسبی بوده و در بین ماینرها ربه خوبی شناخته شده  است. به‌عنوان مدیر دستگاه‌های ماینر قطعاً اطلاع دارید که نگهداری دستگاه‌های تولید ارز دیجیتال و خنک‌سازی و لوازم جانبی استاندارد بسیار پراهمیت است.

برای دریافت مشاوره فن ماینر و مشاوره فن‌های تهویه به‌صورت رایگان به قسمت تماس با ما وب‌سایت تهویه آذران مراجعه نموده و از شماره‌های موجود در سایت با کارشناسان ما تماس حاصل فرمائید.